Şekerpınar Hurdacı

Şekerpınar   Hurdacı 0 (532) 602 46 25

Nht Metal olarak Şekerpınar   Hurdacı dendiğinde akla gelen ilk firma olan Nht Metal olarak Hurda Alım Satım ve Külçe Kalay,Kalay Curufu,Çubuk Kalay,Kalay Anot Mamülleri Satışı Yapmaktayız.

Firmamız güvenilir, adil ve dürüst bir iş sistemini kendine ilke edinmiş, hurda alım ve satım sektöründe senelerdir yılmadan ve sağlam adımlarla ilerleyerek deneyim ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen firmalardan biri haline gelmiştir. Bunu da ilk önce Rabbimize ve sonra da siz kıymetli müşterilerimize borçluyuz.

NHT Metal olarak 1999’dan beri Şekerpınar  sultan Hurda Alım Satım ve Kalay Mamülleri Satışı Yapıyor ve Hurda Sektöründeki Tüm Sorunlarınızı Çözüyoruz.

NHT Metal olarak Hurda Alım Satım ve Külçe Kalay,Kalay Curufu,Çubuk Kalay,Kalay Anot Mamülleri Satışı Yapmaktayız.

NHT Metal olarak kablo geri dönüşümü,ikinci el makina hurda alım satım,hurda toplama ve ayırma işlemleri yapmaktayız ve bünyemizde eritme hizmeti bulunmamaktadır.

Şekerpınar   hurda alım satım

Hurda alış ve satışlarında sizlere çeşitli ödeme imkânları sunmakla beraber, siz kıymetli müşterilerimizin isteğine bağlı olarak peşin ve vadeli alım satımlar yapmaktayız. Bizimle beraber çalışmanın mutluluğunu yaşamış her kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti Nht Metal Firması olarak bizler için çok önemlidir.

Nht Metal Olarak Krom Paslanmaz,Külçe Kalay,Çubuk Kalay,Kalay Anot,Kalay Curufu,Lehim Curufu(Kurşunsuz Curuf,Kurşunlu Curuf),Nikel,Hurda Bakır,Hurda Bronz,Hurda Kurşun,Hurda Kızıl,Hurda pirinç,Hurda Alüminyum,Sarı Anot,Bakır Anot,Pota Lehim,Hurda Sarı,Hurda Fosfor Bronz,Hurda Nikel Alım Satım ve Mamül Satış İşleri Yapmaktayız.

Şekerpınar   Hurdacı

Arayın 0 (532) 602 46 25.Sizde Şekerpınar   Hurdacı dendiğinde akla ilk gelen firma olan Nht Metali arayarak hurda alım satım işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Şekerpınar   Hurdacı,Şekerpınar   hurda alım satım,Şekerpınar   hurda alıcı,Şekerpınar   hurda satıcı,Şekerpınar   külçe kalay,Şekerpınar   çubuk kalay,Şekerpınar   kalay anot,Şekerpınar   kalay curufu,Şekerpınar   lehim curufu,Şekerpınar   hurda nikel,Şekerpınar   hurda bakır,Şekerpınar   hurda bronz,Şekerpınar   hurda kurşun,Şekerpınar   hurda kızıl,Şekerpınar   hurda pirinç,Şekerpınar   hurda alüminyum