Kablo Geri Dönüşümü

Nht Metal Firması olarak yaptığız işlerden biri de hurda kabloların işlenerek bakır ve plastiğinin sektöre geri kazandırmaktır. Daha detaylı anlatmak gerekirse otomobil firmalarından, tersanelerden, şantiyelerden, kablo fabrikalarından, elektronik ürün üretimi yapan imalathanelerden ve uçak sanayiden üretimden sonra çıkan hurda kabloların geri dönüştürülmek üzere alımını ve bu kabloların çeşitli teknolojik aletlerle ayrıştırılıp yeniden sektöre geri dönüşümün sağlamaktayız.

Ayrıca ihale sonucu alınan Posta Telgraf Teşkilatı (PTT) kablo hurdalarına sahip olduğu bakır oranlarına göre Lme (Londra Metal Borsası) ücreti vererek de almaktayız. Bu sayede diğer firmaların aksine siz değerli müşterilerimizin işçilik masrafları yüzde yüze yakın bir oranda azaltmaktayız.  

Bakır hurdalarını eritmeden önce bakır alımında son el olan Nht Metal firmamız bu sebeple hurda kablo satın almanız durumunda sizlere en iyi fiyatı çıkarabilecek nadir firmalardan biridir.

Nht Metal olarak yanlış bir şekilde satılan ve yanlış bir şekilde ayrıştırılan kabloların çevreye ve doğamıza karşı vermiş olduğu büyük zararların farkındayız ve bu nedenle bu konuya hassasiyetle yaklaşıp temizlik bilinci ile çevreye ve doğaya karşı duyarlılığımız her geçen gün artmaktadır. Üretim yerlerimizde hurda kablolar son teknoloji makineler ile ayrıştırılmaktadır. Kablo dışındaki plastik maddelerin yanlış bir şekilde ayrıştırıldığı zaman doğaya verdiği tahrip edici zararlar dijital dünyaya uyum sağlamış üretim yerimizde sıfıra indirilmiş bulunmaktadır.