Ziverbey Hurdacı

Ziverbey Hurdacı 0 (532) 602 46 25

Nht Metal olarak Ziverbey Hurdacı dendiğinde akla gelen ilk firma olan Nht Metal olarak Hurda Alım Satım ve Külçe Kalay,Kalay Curufu,Çubuk Kalay,Kalay Anot Mamülleri Satışı Yapmaktayız.

Firmamız güvenilir, adil ve dürüst bir iş sistemini kendine ilke edinmiş, hurda alım ve satım sektöründe senelerdir yılmadan ve sağlam adımlarla ilerleyerek deneyim ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen firmalardan biri haline gelmiştir. Bunu da ilk önce Rabbimize ve sonra da siz kıymetli müşterilerimize borçluyuz.

NHT Metal olarak 1999’dan beri Ziverbeysultan Hurda Alım Satım ve Kalay Mamülleri Satışı Yapıyor ve Hurda Sektöründeki Tüm Sorunlarınızı Çözüyoruz.

NHT Metal olarak Hurda Alım Satım ve Külçe Kalay,Kalay Curufu,Çubuk Kalay,Kalay Anot Mamülleri Satışı Yapmaktayız.

NHT Metal olarak kablo geri dönüşümü,ikinci el makina hurda alım satım,hurda toplama ve ayırma işlemleri yapmaktayız ve bünyemizde eritme hizmeti bulunmamaktadır.

Ziverbeysultan hurda alım satım

Hurda alış ve satışlarında sizlere çeşitli ödeme imkânları sunmakla beraber, siz kıymetli müşterilerimizin isteğine bağlı olarak peşin ve vadeli alım satımlar yapmaktayız. Bizimle beraber çalışmanın mutluluğunu yaşamış her kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti Nht Metal Firması olarak bizler için çok önemlidir.

Nht Metal Olarak Krom Paslanmaz,Külçe Kalay,Çubuk Kalay,Kalay Anot,Kalay Curufu,Lehim Curufu(Kurşunsuz Curuf,Kurşunlu Curuf),Nikel,Hurda Bakır,Hurda Bronz,Hurda Kurşun,Hurda Kızıl,Hurda pirinç,Hurda Alüminyum,Sarı Anot,Bakır Anot,Pota Lehim,Hurda Sarı,Hurda Fosfor Bronz,Hurda Nikel Alım Satım ve Mamül Satış İşleri Yapmaktayız.

Ziverbey Hurdacı

Arayın 0 (532) 602 46 25.Sizde Ziverbey Hurdacı dendiğinde akla ilk gelen firma olan Nht Metali arayarak hurda alım satım işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Ziverbey Hurdacı,Ziverbey hurda alım satım,Ziverbey hurda alıcı,Ziverbey hurda satıcı,Ziverbey külçe kalay,Ziverbey çubuk kalay,Ziverbey kalay anot,Ziverbey kalay curufu,Ziverbey lehim curufu,Ziverbey hurda nikel,Ziverbey hurda bakır,Ziverbey hurda bronz,Ziverbey hurda kurşun,Ziverbey hurda kızıl,Ziverbey hurda pirinç,Ziverbey hurda alüminyum